טלדור תקשורת גלאסהאוס - מערך תקשורת חדשני מושתת על Cisco

 

טלדור תקשורת גלאסהאוס מקימה מערך מבוסס סיסקו לבינלאומי במיליוני ש"ח


המיזם מושתת על מערכות מסדרת Nexus בעלי רחב פס של 10-40 GB, וכולל הקמת תשתיות תקשורת מקומיות ואזוריות חדשות, אשר תשולבנה באחד ממרכזי המחשבים של הבנק.
בימים אלו החלה חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס בהקמתו של מערך תקשורת חדשני עבור מתף (מחשוב ותפעול פיננסי), המשמשת כזרוע המחשוב מטעם קבוצת הבנק הבינלאומי.
היקפו הפיננסי של הפרויקט נאמד במיליוני שקלים, והוא צפוי להסתיים בעוד חודשים ספורים.
מערך התקשורת החדש יאפשר עבודה בקצב מהיר במיוחד, כשהמהלך כולל גם הקמת תשתיות WAN ו- LANנוספות, בעלות יכולות Wi-Fi עתידיות, אשר תשולבנה עם התשתית הקיימת של מתף.
השילוב בין התשתית הקיימת לבין התשתיות החדשות מאפשר את המעבר אל מרכז המחשבים החדש, זאת מבלי לפגוע ברציפותו של השירות לסניפים וללקוחות הבנקים.
יצוין כי שיתוף הפעולה בין טלדור תקשורת גלאסהאוס לבין אגף טכנולוגיות המידע בחברת מתף החל כבר בשנה החולפת באמצעות פרויקט להקמת מערך תקשורת בבסיס המחשבים המיועד לשמש כאתר להתאוששות מאסון, כשהניסיון שצברה טלדור מהווה מנוף לעמידה ביעדים, מבלי לפגוע באיכות השירות.


טלדור תקשורת גלאסהאוס - פתרונות אינטגרטיביים בתחום הבנקאות והפיננסים


חברת טלדור תקשורת מציעה פתרונות פורצי דרך לגופים וארגונים הממוקמים בחוד החנית של המגזר התעשייתי, העסקי, הביטחוני והציבורי, כשהפתרונות הללו נועדו למנף את הקשרים העסקיים, להבנות מערכי תקשורת מנהליים וארגוניים, וליצור תשתית מבוססת איתנה.
החברה מציעה ללקוחותיה מכלול מקיף של פתרונות המותאמים אישית על פי הצרכים, וכוללים אבטחת מידע, תשתיות, הגנה בסייבר, פתרונות טלפוניה, רשתות תקשורת ועוד.
צוותי העילית מטעם החברה מתמחים בטכנולוגיה ייחודית מחד, אך מאידך עובדים בסינרגיה מושלמת להענקת תמיכה חכמה ומרובדת.
בתחום הבנקאות והפיננסים מספקת טלדור פתרונות אינטגרטיביים בגישה הוליסטית, המספקים מענה חסכוני, יעיל ומקיף למגוון רחב של צרכים ודרישות בשיטת ה- One Stop Shop.
בתחרות IT awards שנערכה בשנת 2011 זכתה טלדור בפרס המצוינות כחברה פורצת דרך בתחום הקמעונאות הפיננסית בזכות המתודולוגיות, הידע והמשאבים, כשהשילוב עם שירות אישי, פרואקטיביות ואחריות מקצה אל קצה מעניקים לטלדור תקשורת את עוצמתה ומבדלים אותה מיתר החברות בענף.