טלדור תקשורת גלאסהאוס - לשותפות פלטינום עם חברת התוכנה הענקית Centerity

 

 

חברת Centerity העניקה לטלדור תקשורת גלאסהאוס שותפות פלטינום, שמהווה את דרגת השותפות העסקית הבכירה ביותר בקרב השותפות של Centerity עם חברות אחרות, שביניהן ניתן למנות את חברות הענק Cisco ו-  .SAP

שותפות הפלטינום שהוענקה לחברת טלדור תקשורת גלאסהאוס מטעם חברת התוכנה הבינלאומית Centerity הינו כרטיס הכניסה של טלדור אל המועדון היוקרתי והנחשק שבו ניתן למצוא חברות תוכנה וטכנולוגיות מידע מובילות בעולם, כשטלדור הינה, למעשה, החברה היחידה בישראל אשר זוכה להחזיק בדרגת שותפות כה בכירה.

בטלדור תקשורת גלאסהאוס מציינים כי השותפות האסטרטגית בדרגה זו מעידה יותר מכל על מידת האמון שמעניקה להם חברת  ,Centerityועל יכולותיה של טלדור לספק פתרונות מתקדמים ללקוחותיה.

הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים הללו מסייעים משמעותית לארגונים וחברות בהתמודדותם עם אתגרי הניהול הניצבים מולם, הן במרכזי המחשבים והן בתחום השירותים העסקיים, בעידן שבו מתקיימת תחרות קשה במיוחד, ודרישות הלקוחות לזמינות השירותים הינן נוקשות ומחמירות מאוד.

 

טלדור תקשורת גלאסהאוס - מעטפת של פתרונות פורצי דרך ומותאמים אישית

השותפות העסקית הזו תאפשר לארגונים, חברות וגופים בכל סדר גודל לנהל בצורה אופטימלית את כלל הסביבות הטכנולוגיות דרך מערכת שליטה ובקרה אחת מרכזית, ולהתנהל באופן מיטבי הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט העסקי.

חברת טלדור תקשורת גלאסהאוס הינה פרי מיזוג של טלדור תקשורת עם חברת התשתיות המובילה גלאסהאוס בשנת 2012, במטרה להציע פתרונות פורצי דרך לגופים וארגונים הממוקמים בחוד החנית של כל מגזרי המשק השונים.

הפתרונות הללו נועדו לשנות משמעותית את הדרך שבה טווים הלקוחות את קשריהם העסקיים, וכן את מערכי התקשורת המנהליים והארגוניים כתשתית איתנה ומבוססת עבור הארגונים הללו בטווח העתידי.

מעטפת הפתרונות שמציעה החברה הינה מקיפה ומותאמת אישית לצרכיו של הלקוח, וכוללת פתרונות טלפוניה, הגנה בסייבר, רשתות תקשורת, אבטחת מידע, תשתיות ועוד, במטרה להעניק ללקוח תמיכה חכמה ומרובדת.

מומחיותה של טלדור באה לידי ביטוי בפרויקטים רחבי היקף, הכוללים שילוב של טכנולוגיות מגוונות ושימוש במוצרים של היצרנים המובילים בעולם על פי צרכי הלקוחות השונים.