אייל טוכמן - Eyal Tuchmanטלדור מתחדשת חלק ג

 

מאז 1986 מיצבה את עצמה חברת טלדור כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום ה IT. חברת טלדור מתכננת, מפתחת ומספקת פתרונות אינטגרציית מערכות מידע ותקשורת, הכוללים מערכות תוכנה, הקמת תשתיות, תפעול פרוייקטים ומערכי תמיכה, ומעסיקה כ-2,500 עובדים. בשלוש עשרה השנים האחרונות ישבה החברה בפתח תקווה, ועכשיו חברת טלדור מתחדשת במשרדים חדשים בפארק עזריאלי החדש בחולון.

 

ההון האנושי של חברת טלדור

 


חברת טלדור היא העובדים שלה, שבלעדיהם אין לחברה קיום. העובדים המקצוענים הם אלה המאפשרים לחברה לספק את מגוון השירותים המוצעים והם אלה ההופכים את החברה למצליחה. שירותי החברה כוללים מציאת פתרונות IT מערכתיים כוללים עבור חברות מכל המגזרים המשק. סל הפתרונות מותאם באופן אישי לכל לקוח לפי צרכיו, אם מדובר באבטחת מידע, ניהול קשרי לקוחות, מומחי IT, טיוב נתונים וסריקה, מיקור תהליכים עסקיים, מערכות מידע גיאוגרפי, עמדות לשירות עצמי, פיתוח מערכות תוכנה, מערכות ERP, מערכות ממשל, רשתות תקשורת, תמיכה, שירות ועוד.


מי שהופך את השירות הזה לאפשרי, כאמור, הוא העובדים, שהם המשאב היקר ביותר במשפחת טלדור. לאור התפתחות החברה ובכדי לשמר את תנאי העובדים ולשפר אותם, החלטנו לעבור למקום חדש. המקום שנבחר כמשכננו החדש, לאחר תהליך ארוך, הוא פארק עזריאלי החדש בחולון.


עזיבת ביתנו הותיק בפתח תקווה והמעבר לחולון תוכננו בקפידה במשך מספר חודשים, ובתחילת 2014 הושלם המעבר בהצלחה גדולה. כאשר טלדור מתחדשת, מתחדשים גם לקוחותיה וזוכים לשירות טוב יותר. גם החיוך על פני העובדים בכל בוקר מאשר כי עשינו את הבחירה הנכונה.