טלדור מרחיבה פעילות

 

 


חברת טלדור פועלת כבר קרוב ל-30 שנה בשוק הישראלי, תוך יישום סטנדרטים גבוהים בכל התחומים בדגש על הגינות, אחריות, מקצוענות, מצויינות, ראיית האדם, שיתוף, ועוד. כאשר מזהה טלדור הזדמנות עיסקית המשלבת תרומה חשובה לחברה, קברניטיה אינם מהססים, וכך, החל משנת 2014, טלדור תפיץ את המוצר של User1st להנגשת אתרי אינטרנט, כהמשך ישיר לפרוייקט הנגשת הכספומטים לעוורים, שהחל לפני מספר שנים.


לפני מספר שנים השיקה טלדור, בשיתוף פעולה עם בנק לאומי, כספומט מונגש לעוורים, ובחברה רואים את מערכת User1st להנגשת אתרי אינטרנט לבעלי מוגבלויות, כהמשך הטבעי, המאפשר לבעלי מוגבלויות שונות להשתלב בחברה בצורה מלאה. עקרון הנגישות, שעל פיו יש להנגיש את כל השירותים השונים בחברה לכלל האוכלוסיה, נתפס בחברת טלדור כעקרון חשוב ביותר, ופרוייקט הנגשת הכספומטים, כמו הפרוייקט החדש של הנגשת אתרי האינטרנט התקבל בחברה כהזדמנות גדולה לתרומה לחברה וכהרבה יותר מעוד שורת רווח.


במסגרת הסכם ההפצה של חברת טלדור עם User1st, טלדור תפיץ את המוצר בישראל. ראוי לציון כי User1st זכתה בציון לשבח מטעם משרד ראש הממשלה לשנת 2014, בקטגוריה של יזמות וחדשנות למטרות רווח.


חברת טלדור משקיעה משאבים רבים בתרומה לחברה, ובין היתר אימצה את בית הספר היסודי חשמונאים ביפו, מעניקה הטבות והקלות לחיילי מילואים העובדים בחברה, ועוד. טלדור יוזמת ומחפשת פרוייקטים במסגרתם היא יכולה לתרום לחברה, בד בבד עם פעילות עסקית רווחית, פרויקטים אלו ממקומים בראש סדר העדיפויות, וכבר בימים אלו מסיימת טלדור מספר לא קטן של תהליכים להטמעת המוצר (נגישות) בקרב לקוחותיה.


נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור, מסכם את המהלך כמוצלח ביותר, החל משלב זיהוי הפוטנציאל במוצר, דרך השלמת התאמתו למשק הישראלי חתימת הסכם הפצה ראשי לטלדור, וכלה בהטמעת המערכת בקרב הלקוחות. לסיכום מאחל פרידחי שירבו בישראל בכלל ובטלדור בפרט פרויקטים בעלי ערך מוסף שכזה.