טלדור בטכניון

 


טלדור תקשורת גלאסהאוס השלימה פרויקט בטכניון ביולי 2013, במסגרתו הוחלפו תשתיות תקשורת קווית ואלחוטית בטכניון. הפרויקט כלל את החלפת כל תשתיות התקשורת בבניין בן 17 הקומות של בית הספר לרפואה בטכניון, הסמוך לבית החולים רמב"ם בחיפה. כלכליסט דיווח כי היקף הפרויקט הוא כ- 1.5 מיליון ש"ח.


בחברת טלדור מספרים כי פרויקט שדרוג מערכות התקשורת בטכניון כלל שדרוג יסודי ומקיף של רשת התקשורת הקווית והמערכת האלחוטית בבניין. במסגרת הפרויקט שודרגו כל מתגי התקשורת הקווית למתגים מרכזיים דגם VSP7000 של חברת אוויה, במהירות של 10 ג'יגה בייט, והמתגים הקומתיים שודרגו למתגים מדגם 5698 של אותה חברה. במסגרת שדרוג הרשת האלחוטית הוחלפה כל הרשת בבניין בית הספר לרפואה לרשת אלחוטית מתקדמת של חברת ג'וניפר, וחוברו עשרות נקודות גישה.


הטכניון מיצב את עצמו בשורה הראשונה של המוסדות האקדמאים בארץ ובעולם, וככזה הוא מחויב לשימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. חברת טלדור, העובדת עם הטכניון שנים רבות, הייתה הבחירה הטבעית לביצוע הפרויקט, בהיותה חברה מובילה בארץ בתחום של אינטגרציית מערכות מידע ותקשורת. בטכניון אומרים כי גם הפעם התבצע הפרויקט ברמה מקצועית גבוהה וללא פגם.

עבודתה היסודית של חברת טלדור שיפרה בעשרות מונים את אפשרויות התקשורת של כל באי בית הספר לרפואה, סטונדטים וסגל גם יחד.


בחברת טלדור לא מופתעים מהצלחת הפרויקט. כמו כל פרויקט שלוקחת חברת טלדור על עצמה, גם שדרוג רשתות התקשורת בטכניון כלל היערכות מוקדמת, בדיקה של  צרכי הלקוח, תכנון מלא של כל שלבי הפרויקט לרבות התאמה אופטימלית לצרכי הלקוח ודרישותיו, יצירת שיתוף פעולה עם הגורמים הנדרשים, והעסקת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. השלמת הפרויקט בהצלחה הוא הצלחה צפויה נוספת של החברה.