חברת טלדור תפיץ פתרונות crm בשיטת ה- One Stop Shop

 

חברת טלדור תפיץ פתרונות CRM באמצעות ענן של Salesforce בשיטת ה- One Stop Shop, כשמטריית השירותים מאגדת בתוכה שיווק, אינטגרציה ומוצרים משלימים, המהווים מכלול שלם של פתרונות.

טלדור תפיץ פתרונות crm בתחום השיווק והמכירה בעתיד הקרוב, ולשם כך החלה לאחרונה בגיוס של צוותים ייעודיים והכשרתם לתמיכה בלקוחות הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט השיווקי.

את השירות יכולים הלקוחות לרכוש באמצעות האינטרנט באופן מקוון, ולקבל מבחר של מודולים שונים המורכבים מתהליכים עסקיים הכוללים שיווק, מכירה ושירות.

הסמכתה של חברת טלדור מטעם Salesforce מאפשרת לארגונים וגופים בכל גודל ובכל מגזר להפעיל את מערכת ה- CRMתוך פרקי זמן קצרים בהשוואה אל הפתרונות המסורתיים המקובלים כיום בשוק, תוך גיבוי המידע, ביטחון מרבי, זמינות מוחלטת והנגשה מכל מקום באמצעות המכשירים הניידים.

 

טלדור תפיץ פתרונות crm להרחבת מאגר הלקוחות וטיפוחו

על פי דברי מנכ"ל טלדור, מר אריה רימיני, טלדור תפיץ פתרונות crm היקפיים בתחום הענן, שיספקו גם ערך עסקי מוסף בפרקי זמן קצרים.

החברה החליטה להרים את הכפפה ולפתח פתרונות מתקדמים לאור הבנת האתגרים הרבים אשר עומדים בפני גופים וארגונים בבואם להקים מערכות מורכבות של שיווק, מכירה ושירותים, כשהתהליך המסורתי כולל תשומות גבוהות ומשך הקמה ארוך ומסובך.

פתרונות הענן מותאמים באופן אינדיבידואלי לצרכיהם של הלקוחות השונים, ומיושמים מעל גביה של הפלטפורמה הקיימת, כשהפתרונות הללו הינם בדיוק הפרמטרים הנדרשים להענקת שירות ללקוחות על פי הסטנדרטים המתקדמים והיעילים ביותר, והבניית יתרון תחרותי משמעותי בזירה השיווקית.

 

מהי מערכת  ?CRM

בין אם הדבר נוגע אל טיפוח הלקוחות הקיימים ובין אם בהרחבת מאגר הלקוחות, מהווים הקשרים אשר רקם הארגון עם לקוחותיו בבואה של הפוטנציאל הטמון בהצלחתו.

"קשרי לקוחות" הינם מושג האוצר בתוכו מכלול שלם של יחסים בין הארגון ללקוחותיו, יחסים המושתתים על שירות, תמיכה, שיווק ומכירות.

פתרונות ה- crm כוללים אלמנטים מההיבט הטכנולוגי כמו ניתוח מידע הנוגע ללקוחות בזמן אמת, והצלבת הנתונים אל מול מידע מקביל של עלויות ותקציבים, תוך יישום אסטרטגי לאומדן ערכם המקיף של הלקוחות כנגד אומדן יכולותיה של החברה להעניק ללקוחות הקיימים שירות מתמשך אופטימאלי.

המערכות לניהול קשרי הלקוחות מבית טלדור כוללים יישום, הטמעה ותחזוקה החל מהשלבים הראשוניים של הייעוץ והאפיון וכלה בשלבי ההטמעה והתחזוקה השוטפת.